персональний сайт

народний депутат України

«За словом - справа, за справою - результат»

Новини по:

Свято миру та здоров’я

10.06.2019 16:39 Свято миру та здоров’я Свято миру та здоров’я, а саме перший футбольний турнір «Срібне джерело» відбувся минулої неділі у с. Колодязне Дворічанського району. Місцева футбольна команда десять років поспіль займає перше місце в першості району, не пасе задніх і на обласному рівні. Її вихованці входять і до складу збірних України, Білорусі. Взагалі село Колодязне можна по праву назвати спортивним. Тут багато уваги приділяється пропаганді здорового способу життя. То ж подарунок від Благодійного фонду Дмитра Шенцева – тенісний стіл для місцевої школи сприйняли з ентузіазмом.
Господарі турніру команда «Факел» приймали своїх суперників команди «Маяк» із с. Підсереднє Великобурлуцького району та «Феміда» із Дворічної. Сільський стадіон заповнили вболівальники. В запеклій боротьбі перемогла команда хазяїв. Друге місце у «Феміди», за ними гості з Великобурлуччини.

Повернення до списку


18.10.2013 00:00
У Вовчанському районі стартувала започаткована Дмитром Шенцевим акція по озелененню громад. Нещодавно народний депутат України, заступник Голови Партії регіонів Дмитро Шенцев виступив з ініціативою провести в населених пунктах округу суботники по висадженню дерев та кущів, звернувши при цьому особливу увагу на територію навколо братських могил воїнів, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни.
Детальніше
22.03.2017 00:00
Днями голова Великобурлуцької районної ради Олександра Жиліна та керівник районної громадської приймальні народного депутата України Дмитра Шенцева Ніна Капленко відвідали вихованців Харківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, що в селі Вільхуватка, та побували в дитячому будинку сімейного типу Овдієнків, що в селищі Великий Бурлук.
Детальніше
10.08.2014 00:00
Минулої суботи сімдесят маленьких жителів селища Садовод Великобурлуцького району отримали подарунок від народного депутата України Дмитра Шенцева - дитячу ігрову площадку. На її відкриття зібралися не лише діти, а й батьки, бабусі і дідусі. Дмитро Олексійович сам перевірив атракціони і якість їх установки. Створювати всім гарний настрій народному обранцю допомагали маленькі артисти з Великобурлуцького районного будинку культури. Ігри та різні розваги, подорожі в казку і багато іншого чекало дітвору. Кожен учасник свята отримав від Дмитра Олексійовича іграшки та солодкі подарунки.
Детальніше
Всi новини